Skip links
MCA Mühendislik

Mühendislik Hizmetleri

Mühendislik Hizmetleri

Şirketimiz mühendislik hizmetleri kapsamında tüm çalışmaları yapabilme kapasitesindedir. Ülkelerin kabul ettiği farklı yönetmelikler çerçevesinde tarasımlar oluşturulup tahkikler yapılmaktadır.

Bu doğrultuda, betonarme, çelik, alüminyum, ahşap yapılar genel çerçevede olmak üzere karma yapılarında analizleri yapılıp uygulama projeleri hazırlanmaktadır. Projeler hazırlanırken farklı disiplinler arasındaki (elektrik, mekanik, mimari) uyum düşünülerek ve süperpoze edilerek tasarım sonuçlandırılır.

Faaliyetler

Sıkça Sorulan Sorular

MCA Mühendislik, betonarme, çelik, alüminyum, ahşap yapılar ve karma yapılar da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede yapı tasarımı ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

MCA Mühendislik, projeleri hazırlarken özellikle farklı disiplinler arasındaki (elektrik, mekanik, mimari) uyumu düşünmekte ve tasarımları süperpoze ederek sonuçlandırmaktadır.

MCA Mühendislik, betonarme yapı tasarımı, ahşap yapı tasarımı, çelik yapı tasarımı, cephe mühendisliği, tarihi yapı projeleri, yapısal yangın mühendisliği ve yapısal olmayan bina elemanlarının sismik güvenliği gibi farklı mühendislik alanlarında hizmet vermektedir.