Hakkımızda

Sürdürülebilirlik

Kalite ve müşteri memnuniyeti için...

MCA Mühendislik 2006 yılında statik proje işleri ve danışmanlık hizmetleri sunarak iş dünyasına adım attı. 2013 yılından itibaren ise kurumsal kimlik yapısı altında faaliyetlerine devam ediyor. Şirket, çelik ve betonarme yapıların tasarımından, çelik ve betonarme statik projelerin oluşturulmasına, taahhüt işlerine ve müteahhitlik uygulama hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir. Ayrıca, kentsel dönüşüm alanlarında da önemli projelere imza atmaktadır.

Müşteri Memnuniyetini Önceleyen Yaklaşım...

MCA Mühendislik olarak yılların verdiği tüm bilgi birikimi ve deneyimimizle sektöre liderlik ediyoruz.

Hakkımızda

Vizyonumuz

MCA Mühendislik olarak vizyonumuz, dünya çapında sürdürülebilir, inovatif ve mükemmel mühendislik çözümleri sunarak, yapılaşmanın geleceğine yön vermek ve endüstri standartlarını aşan projelere imza atmaktır. Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak, toplumların yaşam kalitesini yükselten, çevreye duyarlı yapılar inşa etmeyi ve mühendislik alanında öncü bir marka olmayı hedefliyoruz

Misyonumuz

MCA Mühendislik olarak misyonumuz, mükemmeliyetçi bir yaklaşımla, müşteri odaklı çözümler üreterek, her aşamada kalite ve güvenilirlik sunmaktır. Farklı disiplinler arasında uyumu ve entegrasyonu sağlayarak, yenilikçi projeler geliştirip, insanların günlük hayatlarını iyileştiren yapılar inşa etmeyi amaçlıyoruz. Ekip çalışmasını teşvik ederek, sürekli öğrenmeyi destekleyen bir yapıyla sektörde öncü olmayı ve topluma değer katmayı hedefliyoruz.

70

Tamamlanmış Proje

16

Devam Eden Proje

268

Memnun Müşteri

25.560+

Harcadığımız Mesai Saati

Genel Yönetim

Mehmet Can AKAR

Şirket Ortağı

İnşaat Yüksek Mühendisi

İnşaat Yüksek Mühendisi 21 Kasım 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.
İlk öğreniminin ardından Pertevniyal Anadolu Lisesi’nden 2002 yılında mezun oldu. 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını Yapı Anabilim Dalında 2010 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamladı. 2006 yılında statik proje alanında çalışma hayatına başlayan ve 2013 yılından bu yana kurucu ortak olarak Mca Mühendislik ve İnşaat firmasında çalışmalarına devam eden Mehmet Can AKAR, evlidir,
iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Sıtkı GÖNCÜ

Şirket Ortağı

İnşaat Yüksek Mühendisi

23 Nisan 1984 yılında Antalya’nın Kaş ilçesinde dünyaya geldi.
İlk öğrenimini tamamladıktan sonra 2002 yılında Antalya Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nde İnşaat Mühendisliği bölümünü başarı ile tamamladı. 2006 yılında statik proje alanında çalışma hayatına başlayan, 2013 yılına kadar çeşitli nitelikli projelerde şantiye şefi ve proje müdürü görevlerinde bulunan ve 2013 yılından bu yana kurucu ortak olarak Mca Mühendislik ve İnşaat firmasında çalışmalarına devam eden Sıtkı GÖNCÜ evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Scroll to Top