Skip links
MCA Mühendislik

Endüstriyel Hizmetler

Endüstriyel Hizmetler

MCA Mühendislik olarak endüstriyel yapılar konusunda uzmanız. Fabrikalar, depolar, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleri gibi endüstriyel yapıların tasarımı, analizi ve uygulama projeleri konusunda kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Yüksek kalite standartlarına dayalı çözümler üreterek, endüstriyel yapılarda işlevsellik, dayanıklılık ve güvenlik odaklı yaklaşımlarımızla sektörde öne çıkıyoruz. Endüstriyel yapılarımızda mühendislik yetkinliği ve inovasyonu bir araya getirerek, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş projeler geliştiriyoruz.

Faaliyetler

Sıkça Sorulan Sorular

MCA Mühendislik, betonarme, çelik, alüminyum, ahşap yapılar ve karma yapılar da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede yapı tasarımı ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

MCA Mühendislik, projeleri hazırlarken özellikle farklı disiplinler arasındaki (elektrik, mekanik, mimari) uyumu düşünmekte ve tasarımları süperpoze ederek sonuçlandırmaktadır.

MCA Mühendislik, betonarme yapı tasarımı, ahşap yapı tasarımı, çelik yapı tasarımı, cephe mühendisliği, tarihi yapı projeleri, yapısal yangın mühendisliği ve yapısal olmayan bina elemanlarının sismik güvenliği gibi farklı mühendislik alanlarında hizmet vermektedir.